Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» незмінно у «Лідерах ринку» за результатами дослідження від Юргазети

Компанія «Пахаренко і партнери» і цьогоріч у рейтингу юридичних компаній України «Лідери ринку» та у лідерах практики «Інтелектуальна власність». Приємне і заслужене визнання професійних успіхів компанії та її керівника генерального партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон до різдвяних та новорічних свят!

23 грудня 2019 року «Юридична газета» презентувала результати дослідження ринку юридичних послуг, яке проводиться четвертий рік поспіль і при його проведенні редакція керується такими показниками як дохід учасника та результат рейтингу «Лідери практик». Метою дослідження є аналіз ринку та демонстрація зрізу сфери юридичних послуг на сучасному етапі: виявлення його найсильніших сторін і здобутків, оцінка та перебіг розвитку, тенденції, позиціонування найсильніших гравців, надання достовірної та об’єктивної інформації.

 b798efea9b8cba343bad5b7e28e0d328

Детальніше з дослідженням за 2019 рік, його методологією та іншими нюансами можна буде ознайомитись на сайті «Юридичної газети», слідкуйте за рубрикою «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України»: http://yur-gazeta.com/lidery-rynku/

 

 

 

« Повернутись до списку новин