Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» підтримали літню школу ВОІВ

18 липня 2018 року керівник юридичного відділу компанії «Пахаренко і партнери» Ганна Прохорова долучилась до основної навчальної події літа у сфері інтелектуальної власності — WIPO–Ukraine Summer Schoоl Intellectual Property 2018, літньої школи яка в останні роки традиційно проходить у червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Нагадаємо, що перша Міжнародна літня школа Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) відбулася у липні 2009 року в Одесі і організовувалась кожного року до 2014. Навчання для слухачів у школі завжди проходило на безкоштовній основі.

Цьогорічна школа проходить за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у період з 16 по 27 липня 2018 року. Організаторами заходу виступає Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) спільно з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

WIPO IP Summer School це — двотижневий курс інтенсивного навчання за програмою ВОІВ, який надає можливість всім зацікавленим молодим фахівцям даної сфери поглибити свої знання у сфері інтелектуальної власності (ІВ), дати їй оцінку як інструменту економічного, соціального, культурного й технологічного розвитку, показати роль ВОІВ в глобальному адмініструванні ІВ.

Під час проведення WIPO IP Summer School перед студентами з практичними кейсами виступатимуть успішні українські адвокати та юристи сфери ІВ, патентні повірені та представники наукової спільноти. Також лекторами запрошені й міжнародні експерти: студентів WIPO IP Summer School чекає виступ пана Дарко Джекшича, експерта з географічних зазначень, Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», начальника відділу виноградарства та виноробства Сербського міністерства сільського господарства та охорони навколишнього середовища (Сербія), пана Міхалі Фічора, члена Ради та Голови Ради авторського права Угорщини (Будапешт, Угорщина) та Іллі Грибкова, виконуючого обов’язки керівника секції країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи, ВОІВ (Женева, Швейцарія). Робочою мовою школи є англійська.

Адвокат Ганна Прохорова виступила лектором заключної теми третього дня навчання, присвяченого авторським і суміжним правам. Представник компанії поділилась зі студентами унікальними даними щодо законодавчого регулювання поняття «суспільне надбання» (англ. publicdomain), висвітлила низку цікавих світових та вітчизняних справ, пов’язаних із використанням творів і об’єктів суміжних прав, стосовно яких жодна юридична чи фізична особа вже не має виключних майнових прав. Серед прикладів, які навела Ганна, зокрема, була відома на весь світ пісня «Happy Birthday to you»: «пісня, яку ми звикли співати чи не на кожен день народження, була визнана суспільним надбанням лише декілька років тому», – зазначила спікер.

1.2.

DSCN0960

1.3.

« Повернутись до списку новин