Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» підтримали міжнародний Форум «S-Fruit Transformation – 2020»

Ягідна подія стартувала 30 січня в PochaynaEventHallТЦ «GorodokGallery» розпочався II міжнародний Форум «S-Fruit Transformation – 2020». Представники компанії «Пахаренко і партнери» на чолі з керуючим партнером, генеральним директором компанії, патентним повіреним Антоніною Пахаренко-Андерсон взяли активну участь у роботі заходу.

с1

Під час Форуму на головній сцени від компанії виступила експертка Анастасія Терземан із презентацією «Безпечний ринковий обіг садивного матеріалу в Україні».

Особливу увагу спікер зосередила на набутті майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин та на огляді  інформаційних ресурсів, доступних для підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері розсадництва. Анастасія надала поради щодо правомірного використання сорту рослин суб’єктами розсадництва і наголосила на тому, що завжди потрібно використовувати державні реєстри для отримання достовірної інформації про сорт.

 с2

с3

31 січня в рамках Форуму відбулась органічна конференція «Органічний ягідний бізнес: помилки 2019 – перспективи 2020».

Фахівці сфери, виробники, компанії покупці ягід, переробні заводи, виробники обладнання та ЗЗР, консультанти та надавачі послуг, ягідники і садівники обговорили минулий сезон і майбутні тенденції, проблеми бізнесу на органічній ягоді.

Вітчизняні та міжнародні експерти поділились зі сцени своїми спостереженнями та висновками щодо перспективи розвитку галузі у майбутньому. Спікерами конференції стали виробники ягід та експерти з України і Європи, представники компаній покупців органічної ягоди з таких країн, як Нідерланди, Польща та інші.

с7

с8

Форум проводиться другий рік поспіль у Києві, його організатор Асоціація «Ягідництво України».  Цікаве та змістовне спілкування відбулося впродовж двох днів і цього року, одночасно на трьох локаціях, понад 40 професійних вітчизняних та європейських спікерів мали можливість поділитись досвідом, також відбулось близько 10 майстер-класів від провідних знавців, участь у форумі взяли більше 300 представників різних секторів галузі.

с4

с5

с9

с10

7

« Повернутись до списку новин