Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» підтримали ХІ Консумерський фестиваль «Час діяти!» в КНТЕУ

11 березня 2019 року напередодні свята — Всесвітнього дня захисту прав споживачів (15 березня), в Київському національному торгово-економічному університету (КНТЕУ) стартував ХІ Консумерський фестиваль «Час діяти!», який цього року проходить під гаслом Consumers International «Цифровий світ: СМАРТ-товари, яким довіряють».

«Пахаренко і партнери» разом із Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) підтримали вищезазначений захід. В гранд-холі головного корпусу КНТЕУ була проведена соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні».

2

7

1

Представники ректорату, викладачі та студенти вузу відтепер друзі просвітницької кампанії UAACP. Вони мали змогу оглянути експонати підробок мобільного Музей UAACP – товари загального вжитку: зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні, дитячі та канцелярські товари. У свою чергу, представники компанії, які супроводжували акцію в якості експертів, відповіли на всі запитання присутніх та надали поради, як уберегтись від підробок в повсякденному житті, а також розповіли про масштаби нелегального виробництва контрафактної продукції, шляхи її розповсюдження, про небезпеку придбання підробок і про те, що контрафакт це загроза і життю, і екології, і національній безпеці та економіці.

Під час акції молодь активно роздивлялась експонати та ставила численні питання. Відтепер більшість учасників точно знають на що потрібно звертати увагу при придбанні товару – на місце продажу, на ціну, на якість.

11

19

8

Також в рамках ХІ Консумерського фестивалю був проведений квест «Споживачу, знай свої права!». «Пахаренко і партнери» у межах корпоративної соціальної відповідальності долучились до квесту і провели ексклюзивний майстер-клас під  назвою «Як знайти серед контрафакту оригінальний товар».

Дві команди студентів-правників в процесі завдання показали блискучі знання і те, що розуміються на тому, за якими ознаками потрібно визначати оригінальну продукцію серед фальсифікованої.

Представники компанії закликали учасників фестивалю бути завжди свідомими, відповідальними та уважними споживачами, купувати офіційний та оригінальний товар, не порушувати права на чужу інтелектуальну власність і, звісно ж, пам’ятати про свої права!

 На згадку про зустріч всі охочі отримали пам’ятні сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!») та інші сувеніри від UAACP.

23

20

29

30

34

35

« Повернутись до списку новин