Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» — серед «Лідерів ринку» та «Лідерів практик»

Компанія «Пахаренко і партнери» стала одним із лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності», а також посіла «золоту середину» в ТОП-50 «Лідери ринку — рейтинг юридичних компаній 2016» згідно з результатами нового рейтингового дослідження «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», започаткованого редакцією «Юридичної газети».

Як стверджує оргкомітет дослідження, його метою є аналіз ринку та демонстрація зрізу стану сфери юридичних послуг на сучасному етапі: виявлення найсильніших сторін і здобутків, оцінка та перебіг розвитку, тенденції, позиціонування найсильніших гравців (лідерів ринку серед юридичних компаній, які суттєво впливають на формування вітчизняного ринку юридичних послуг), надання достовірної та об’єктивної інформації. Місія дослідження полягає у просуванні серед юридичної спільноти нового тренду максимальної відкритості та прозорості, що відповідає запитам сучасного сектору реальної економіки не лише у вигляді репутаційних бонусів і профітів компанії, а й у покращенні вітчизняного бізнес-клімату та розвитку інвестиційної перспективи. Предмет дослідження — кількісні (фінансові й статистичні) показники, репутаційні характеристики комерційної діяльності респондентів у сфері права за підсумками досліджуваного періоду.

Респондентами дослідження, період якого охоплює увесь 2015 рік, є юридичні компанії України, списки яких складались за даними з відкритих джерел, зокрема: вітчизняних і міжнародних довідників, ЗМІ, рейтингів та ренкінгів, державних реєстрів.

За результатами дослідження було сформовано два рейтинги:
— «Лідери ринку — рейтинг юридичних компаній 2016», де визначено 50 компаній, які отримали найвищі бали (чим вищий бал набрала юридична компанія, тим вищою є її позиція у рейтингу);
— «Лідери практик» — дослідження за окремими напрямками юридичної практики, де в кожній із запропонованих практик визначались 10 найкращих представників юридичного бізнесу.

Основними критеріями ранжування компаній у ТОП-50 «Лідери ринку — рейтинг юркомпаній 2016» були: показник річного сукупного доходу компаній, що є одним із найважливіших критеріїв успішності будь-якого бізнес-суб’єкта, та показник ефективності компанії, який розраховується за формулою співвідношення доходу до загальної кількості юристів компанії та свідчить про ефективність менеджменту й високий професійний рівень співробітників. Додатковим критерієм ранжування виступав рік заснування компанії, а також ураховувався результат, отриманий компанією в рейтингу «Лідери практик».

Для ранжування юридичних компаній у рейтингу «Лідери практик» використовувались такі критерії: рекомендації колег, що свідчить про авторитетність компанії у бізнес-середовищі, та сукупна вартість угод у відповідній практиці. Загальний показник вираховувався на підставі аналізу та зіставлення даних кожної юридичної компанії зі значеннями інших респондентів. Додатковим критерієм виступав показник позиціонування компанії в інших рейтингах, а саме: Chambers and Partners, Legal 500, Best Lawyers.

Усі подробиці стосовно методології, партнерів та новацій дослідження шукайте на шпальтах «Юридичної газети» та на її сайті

« Повернутись до списку новин