Гаряча лінія

Пахаренко і партнери – учасники міжнародного форуму «INNOVATION MARKET»

21-23 листопада 2018 року відбувся ІІІ Міжнародний форум «INNOVATION MARKET 2018» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу та інвестиційно – фінансових установ, влади, провідних експертів, фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності, патентних повірених, науковців, юристів, адвокатів.

16

1

8

Представники компанії «Пахаренко і партнери» стали учасниками круглих столів форуму та традиційно, у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), підтримали соціальну акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP). Мета КСВ та просвітницьких заходів — сприяти формуванню раціональної моделі споживання і підвищенню рівня обізнаності споживачів про ризики і наслідки придбання контрафактних товарів. На майданчику форуму всі три дні працював мобільний Музей підробок UAACP з експонатами контрафактного одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, декоративної косметики, духів, цигарок, агрохімічних та хімічних засобів.

Всі учасники та гості Innovation Market змогли не тільки оглянути експонати Музею підробок, а й задати питання експертам. Особисто про всі ризики придбання контрафактної продукції розповідали Антоніна Пахаренко-Андерсон, керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери», президент UAACP, патентний повірений та Олександр Пахаренко, партнер компанії «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор UAACP.

5

6

2

4

23 листопада представники компанії разом із суддями, науковцями, патентними повіреними, адвокатами та представниками влади і бізнесу взяли участь в обговоренні нагальних питань в сфері захисту прав інтелектуальної власності. Дискусійні панелі були присвячені блоку авторського права (реєстрація та акредитація організацій колективного управління, роздержавлення ДО «УААСП» та проект Закону № 7539) та промисловій власності (Вічнозелені патенти. Положення Болар. Підходи до патентування корисних моделей та принцип вичерпання прав); судоустрою —  створення та функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань ІВ; професійному забезпеченню державної системи ІВ: сучасний стан та тенденції розвитку.

Innovation Market відбувся на майданчику київського Міжнародного Виставкового Центру і був організований Державною системою правової охорони інтелектуальної власності.

13

14

15

12

10

9

11

« Повернутись до списку новин