Гаряча лінія

Пахаренко і партнери в міжнародному рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2022!

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022 визначило найкращих юристів та юридичні фірми року за напрямками практики.
За доброю традицією серед провідних українських юристів з Intellectual Property Law відзначені партнери компанії «Пахаренко і партнери» — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна.
2022
Рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 р. У 2006 р. видання Best Lawyers стало міжнародним. Відтоді рейтинги найкращих в юридичній професії виходять у більше ніж 70 країнах. Головна мета — допомогти юристам та їхнім клієнтам знайти один одного, обрати юридичного радника у відповідній сфері права в Україні та визначити свою конкурентну позицію на ринку. У The Best Lawyers in Ukraine 2021 юристи номінувалися у 57 практиках. Серед нових практик: праця і зайнятість, індустрія розваг та вирішення критично важливих для існування бізнесу спорів. Лише один юрист визнається лідером практики в номінації «Юрист року».
«Юридична Газета» виступає ексклюзивним локальним партнером та публікує результати рейтингу найкращих юристів у провідних практиках і лідерів цих практик.
Всі результати рейтингу можна переглянути за посиланням: https://yur-gazeta.com/…/the-best-lawyers-in-ukraine…

 

« Повернутись до списку новин