Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» вкотре здобула міжнародне визнання

Компанія «Пахаренко і партнери» здобула чергову перемогу: за версією міжнародного видання «Corporate INTL» за результатами дослідження «Corporate INTL Legal Award 2013» нас визнано фірмою року у сфері інтелектуальної власності (IP Law Firm of the Year in Ukraine).

Престижна міжнародна премія видання «Corporate INTL» щорічно присуджується провідним юридичним фірмам за видатні успіхи в ключових практиках і нагороджується лише одна фірма в кожній категорії. Визнання кращими одночасно у декількох категоріях, безумовно підкреслює високий рівень професіоналізму фахівців фірми «Пахаренко і партнери».

Процедура номінування, проведення дослідження та експертного розгляду «Corporate INTL» займає цілий рік. За цей час здійснюється масштабний огляд компаній, збираються відгуки бізнес-лідерів з усього світу та надходять пропозиції щодо номінантів з відкритих джерел, від колег з галузі та від самих кандидатів. На підставі зібраних даних формується кінцевий перелік обраних фірм-кандидатів на перемогу в кожній категорії.

Нагадаємо, що минулоріч «Corporate INTL» вже визнавало компанію «Пахаренко і партнери» кращою фірмою у сфері інтелектуальної власності і присвоювало одразу три звання: «Фірма року в Україні у сфері інтелектуальної власності» («Intellectual Property Law, Firm of the Year in Ukraine»), «Фірма року в Україні у сфері авторського права» («Copyright Law, Firm of the Year in Ukraine») та «Фірма року в Україні у сфері прав на торговельні марки» («Trademark Law, Firm of the Year in Ukraine»).

За вл. інф.

« Повернутись до списку новин