Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» – входить у ТОП-50 та є Лідером практики у сфері ІВ!

Компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свої лідерські позиції і у цьому році за результатами дослідження видання Юридична газета. Зокрема, злагоджена робота професійної команди компанії дозволила підтвердити своє лідерство у номінації «Лідери практики – 2017» в галузі «Авторське право та захист інтелектуальної власності» та зайняти 25 сходинку рейтингу у загальному переліку «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України – 2017».

Дослідження проводиться другий рік і при його проведенні редакція «Юридичної газети» керується такими показниками як дохід учасника та результат рейтингу «Лідери практик». Цьогорічне дослідження охопило не лише беззаперечних лідерів, а й загалом увесь ринок, оскільки в ньому представлені всі компанії, які заповнили анкети. Репутаційна складова оцінювання була забезпечена опитуванням колег по ринку. Додатковим критерієм оцінювання були також позиції компаній у авторитетних міжнародних рейтингах.

Крім того, у випуску «Лідери ринку-2017. Рейтинг юридичних компаній України – 2017» розміщена стаття Олександра Пахаренка під назвою «Захистимо споживачів, державу та виробників: скажемо підробкам – ні», у якій розкрито один із аспектів діяльності компанії: боротьбу з контрафактними товарами.

№49(599)_3.indd

№49(599)_3.indd

Детальніше з дослідженням за 2017 рік, його методологією та іншими нюансами можна ознайомитись на сайті «Юридичної газети»: http://yur-gazeta.com/publications/legal-business/lideri-rinku-reyting-yuridichnih-kompaniy-ukrayini–2017.html

 

 

 

« Повернутись до списку новин