Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» знають і цінують в Європі!

У 2014 році патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до четвірки компаній — лідерів у сфері інтелектуальної власності за рейтингом «Chambers Europe», який формує відома британська компанія «Chambers & Partners».

Як стверджує видання, компанія є відомою на ринку завдяки її значному досвіду з усього спектру питань у сфері інтелектуальної власності. За останній час слід відмітити особливу активність компанії у напрямку припинення порушень прав інтелектуальної власності. Також нещодавнім здобутком компанії є формування практики щодо внесення змін до формули винаходу виданого патенту (обмеження обсягу правової охорони), зокрема для клієнтів, що представляють фармацевтичну галузь. Згідно з відгуками клієнтів юристи компанії працюють ефективно і є оперативними у спілкуванні.

Chambers є найбільш шанованим і рейтинговим виданням в галузі права. Вже понад двадцять років «Chambers & Partners» публікує довідники лідерів з юриспруденції. Їхня репутація ґрунтується на незалежності та об’єктивності дослідження. З цією метою в штабі «Chambers & Partners» постійно працюють 130 дослідників, котрі беруть інтерв’ю у тисячі юристів і їхніх клієнтів по всьому світу. Довідники публікуються щорічно та відомі як найбільш точні й надійні.

« Повернутись до списку новин