Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» зустрілись із горіхівниками

2 вересня 2021 року генеральний партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», патентний повірений Антоніна Пахаренко-Андерсон та представники компанії стали активними учасниками Всеукраїнського горіхового форуму 2021, який проходить у м. Iрпiнь з 2 по 3 вересня 2021 року.

Компанія «Пахаренко і партнери» традиційно виступила Головним юридичним партнером форуму.

11

У вступному слові на відкритті заходу Вероніка Березанська побажала усім учасникам активно використовувати об’єкти інтелектуальної власності (ІВ) у власному бізнесі та отримувати від цього додатковий прибуток.

Людмила Лук’янчук розповіла учасникам форуму про аспекти охорони двох головних об’єктів права ІВ, які можуть їх зацікавити — торговельні марки та сорти рослин та поділилась потрібними лайфхаки для горіхівників у сфері ІВ.

Антоніна Пахаренко-Андерсон долучилась до роботи круглого столу на тему «Українське горіхівництво сьогодні: очікування і реальність. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення» і відповіла на численні питання горіхівників щодо правомірного використання сортів рослин вітчизняної та іноземних селекцій.

Компанія дякує організаторам Всеукраїнського Горіхового форуму 2021 за професійну організацію заходу, цікаву насичену програму, залучення фахових експертів та активних учасників.

3 вересня заплановано бізнес-тур на провідне горіхове господарство — ТОВ «Горіх Полісся».

Цієї осені Всеукраїнський Горіховий форум 2021 зібрав більше 150 учасників, серед яких горіхівники з усієї України, колеги із Молдови та Польщі, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів.

Такі форуму потрібні Україні, щоб кожен мав змогу детально розібратися у відповідній фаховій темі і отримати, безпосередньо, відповіді на питання, які допоможуть у повсякденній роботі та захисті бізнесу.

 

« Повернутись до списку новин