Гаряча лінія

Підписано постанову про реорганізацію ДФС

14 січня 2019 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову про реорганізацію ДФС шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Про це повідомляє  прес-службу Міністерства фінансів України.

Постанова передбачає реорганізацію Державної фіскальної служби України шляхом її поділу на Державну податкову службу та Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів спрямовуватиме та координуватиме діяльність цих служб через міністра фінансів України. Крім того, обидві служби є правонаступниками прав та обов’язків реорганізованої ДФС у відповідних сферах діяльності.

Згідно з постановою Мінфіном у двомісячний строк будуть розроблені проекти положень про відповідні центральні органи виконавчої влади та у тримісячний строк – внесені проекти необхідних змін до законодавства, а також приведені власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

За інформацією прес-служби Міністерства фінансів України: https://www.minfin.gov.ua/news/view/uriad-pryiniav-rishennia-pro-utvorennia-derzhavnoi-podatkovoi-ta-derzhavnoi-mytnoi-sluzhb?category=novini-ta-media

« Повернутись до списку новин