Гаряча лінія

Пивний фестиваль Craft Beer Fest отримав юридичний захист!

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» стала ексклюзивним юридичним партнером Всеукраїнського фестивалю крафтових броварень Craft Beer Fest.

Упродовж 28-29 вересня 2019 року на столичному ВДНГ (Експоцентр Україна) відбуватиметься восьмий  Craft Beer Fest — унікальна подія для Києва, де можна буде спробувати сорти відбірного крафту від кращих міні-пивоварень України.

Антоніна Пахаренко-Андерсон, керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» при особистій зустрічі з Тимуром Герасимовичем, засновником Craft Beer Fest, зазначила, що для фірми підтримка такого масштабного фестивалю, де збираються найкращі крафтовики країни, і почесно, і важливо, тому що юридична підтримка крафтового пивного бізнесу є одним із пріоритетних напрямків роботи компанії починаючи із 2014 року, коли «Пахаренко і партнери» стали на постійній основі підтримувати спеціалізовані українські і міжнародні заходи у сфері крафтового пивоваріння. Окрім цього співробітники компанії є давніми і відданими поціновувачами пива.

У свою чергу Тимур Герасимович відмітив, що Craft Beer Fest — це фестиваль про пиво та для пива. «Завдяки популяризації українського крафту ми творимо справжню крафтову революцію та споглядаємо за тим, як народжуються кращі сорти авторського пива. Craft Beer Fest – це понад 100 сортів пива, чисельні фудкорти, майстер-класи, лаунж-зони, запальні діджей-сети. Це по-справжньому пивний вікенд для пивних поціновувачів», — зазначив Тимур.

Більш детальна інформація про Фестиваль за посиланням: https://www.craftbeerfest.com.ua/?fbclid=IwAR20SyPVXG6RGxZDII4gxbBU2vsFeN9qU49pxjoetT-z_hU1ojmf93OJqRE

сайт

сайт 1

Партнер Пахаренко

« Повернутись до списку новин