Гаряча лінія

PLS TOP TEAMS 2018: «Пахаренко і партнери» отримали нагороди у трьох номінаціях!

14 грудня 2018 року, після завершення дводенного VI International Forum for the PLA promotion of LEGAL SERVICES, в Premier Palace Hotel традиційно відбулося нагородження переможців Всеукраїнської дослідницької програми PLS Top Teams 2018 від Юридичної практики.

Міжнародний форум просування юридичних послуг та Церемонія нагородження PLS Top Teams Awards два масштабних заходи, які розкривають головні секрети розвитку і маркетингу юридичних послуг. У фокусі дослідження: досягнення, кейси та інновації юридичних фірм та їх окремих представників у декількох напрямках.

У номінації «Найбільш соціально відповідальна юридична фірма» в цьому році абсолютним переможцем визнано патентно-правову фірму «Пахаренко і партнери».
Безперечно, що для керуючого партнера компанії та президент UAACP Антоніни Пахаренко-Андерсон, партнера компанії та директора UAACP Олександра Пахаренко та всієї команди це найвища нагорода, це честь для компанії і одночасно великі зобов’язання перед собою і суспільством.
Дякуємо «Юридичній практиці» за таку високу оцінку наших здобутків, направлених на просування юридичних послуг.

1

Завжди активна соціальна позиція компанії послугувала каталізатором того, що в Україні у 2012 році спільно з державними органами, Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP), журналістами та громадськістю була розпочата безстрокова кампанія «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні. Звичайно, наша команда не очікувала, що постійна підтримка цієї просвітницької кампанії за шість років сягне таких масштабів і стане для кожного, хто працює у компанії, частиною життя і світогляду.

Цей напрямок діяльності, безумовно, морально навантажений і спрямований на те, щоб створювати добробут! Повірте, не так і легко під час просвітницьких заходів, які можуть охоплювати і до 1000, і до 2-х тисяч людей, відповідати юридично правильно на численні питання, виховуючи повагу до прав інтелектуальної власності, та змінювати світогляд і ставлення споживача до придбання підробок і контрафакту. А ще такі просвітницькі заходи найкращий майданчик для юристів для того, щоб удосконалити свої ораторські здібності, позбутися страху виступу перед аудиторією і підвищити свій професійний рівень знань.

На сьогодні для команди «Пахаренко і партнери» — корпоративна соціальна відповідальність — це ціла концепція, що допомагає компанії підвищувати ділову репутацію та встановлювати збалансовані і довірчі відносини як з державою, так і з суспільством. Придбання оригінальних товарів, в першу чергу, це впевненість у безпеці для здоров’я, розвиток легального виробництва, розвиток економіки, а також захист екології. Кожен із нас бажає змінити навколишній світ на краще, ми хочемо щоб нас оточували оригінальні якісні товари та продукти.

2

Більшість учасників акцій щиро дякують нам за просвітницькі заходи і запевняють, що будуть надалі більш уважними споживачами і не купуватимуть підробки, тому що до цього вони просто не замислювались про масштаби і важливість цієї проблеми.

За шість років «Пахаренко і партнери» ініціювали, підтримали та провели понад 50 просвітницьких акцій для представників держорганів та бізнесу, студентської молоді, школярів, журналістів не лише в столиці України, а і в інших великих містах — Львів, Одеса, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Харків. Участь в таких заходах взяли більш ніж 15000 осіб.

У 2018 році у межах кампанії було проведено 15 соціальних акцій «Я купую справжнє! Я не купую підробок!», під час яких «Ні» підробкам сказали учні, студенти, представники Мінекономрозвитку, Міносвіти, посадові особи митниць ДФС та професійної спільноти, пивовари, ресторатори, виробники плодово-ягідної продукції, представники готельного бізнесу та багато інших.

Важливим досягнення 2018 року для компанії «Пахаренко і партнери» стала співпраця із Державною фіскальною службою України, зокрема, разом із Одеської митницею ДФС проведено інформаційно-просвітницький проект «ПОВАЖАЙ СЕБЕ – НЕ КУПУЙ CONTRA ФАКТ». Також компанія підтримала МЕРТ та ІІІ-й Міжнародний форум «INNOVATION MARKET».

Компанія має надію, що її соціальна активність дозволить виховати повагу до прав інтелектуальної власності в нашому суспільстві та сприятиме усвідомленню органами влади, представниками бізнесу й громадськості важливості захисту цих прав.

Пахаренко і партнери у цьому році отримала ще дві почесні нагороди і це перемога команди, як професійних гравців на ринку юридичних послуг в Україні.
Компанія потрапила до срібної ліги переможців рейтингу провідних департаментів з просування юридичних послуг Всеукраїнської дослідницької компанії PLS Top Teams та отримала і в цій номінації нагороду.

3

4
Також керівник відділу з реклами та зв’язків з громадськістю Вероніка Березанська відзначена спеціальною нагородою “Кращий спеціаліст з просування нішевої юридичної фірми” в рамках Рейтингу провідних департаментів юридичних фірм.

5

« Повернутись до списку новин