Гаряча лінія

Подія року — ІІ Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством

kartinka19-20 квітня 2017 року в готелі «Рамада Енкор Київ» (м. Київ, Столичне Шосе, 103) за ініціативи Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та підтримки Уряду України пройде ІІ Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством «Контрафакт і піратство — загроза національній безпеці та економіці». Співорганізаторами заходу виступають Американська торговельна палата в Україні та газета «Юридична практика».

Форум проводиться з метою вдосконалення української стратегії й тактики розв’язання однієї з найгостріших у сучасному світі проблем — контрафакції та піратства, реалізації реформи захисту інтелектуальної власності і системи заходів протидії виробництву й розповсюдженню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в державі.

Виготовлення і продаж контрафактних товарів — це глобальна, пов’язана з багатомільярдним обігом, проблема із серйозними економічними, соціальними та екологічними наслідками для держав і споживачів. Це дуже вигідний бізнес, який існує завдяки тому, що злочинці живляться від незмінно високого попиту на дешеві товари за низьких витрат на їх виробництво й розповсюдження, і не бояться жорсткого покарання за цей вид злочину. Для правовласників підробки означають матеріальні та іміджеві втрати, а на державному рівні підробки завдають шкоди економіці в цілому: бюджет щорічно недоотримує мільярди гривень потенційних податкових надходжень, знижуються прямі інвестиції через втрату країною інвестиційної привабливості, все це сприяє зростанню корупції та злочинності, знищує чесну конкуренцію на ринку, призводить до втрат робочих місць і руйнує довкілля. Кожен громадянин будь-якої країни має повною мірою усвідомлювати, що, купуючи контрафакт, він підтримує злочинність і, насамперед, ставить під загрозу своє здоров’я та безпеку.

Організатори форуму очікують, що участь у ньому візьмуть понад 400 осіб, серед яких представники державних органів (зокрема перші особи країни), вітчизняних і зарубіжних виробників якісної продукції, керівники найбільших світових компаній-правовласників, провідні українські та міжнародні експерти у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Під час роботи форуму планується розглянути такі питання:
— світові тенденції боротьби з підробками та піратством;
— роль транснаціональної організованої злочинності у виробництві та розповсюдженні контрафактних товарів;
— вилучення кримінальних активів;
— призупинення і протидія ввезенню підробленої та піратської продукції на митниці;
— взаємодія держави і правовласників у боротьбі з контрафактною продукцією;
— боротьба з контрафакцією і піратством в Інтернеті;
— забезпечення поваги до інтелектуальної власності;
— підвищення поінформованості споживачів та їх соціальної відповідальності;
— вивчення масштабів контрафакції і піратства;
— створення системи покарання, яка б забезпечила співмірне завданим збиткам неминуче покарання винного;
— боротьба з контрафактними лікарськими препаратами, засобами захисту рослин та сортами рослин.

Про те, як зареєструватись та взяти участь у форумі, а також більше інформації про спікерів та учасників заходу можна дізнатись на сторінці форуму

Нагадаємо, І Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством відбувся у квітні 2015 року. Детальніше — тут

« Повернутись до списку новин