Гаряча лінія

Потужна команда «Пахаренко і партнери»

«Пахаренко і партнери» очолила п’ятірку провідних українських компаній у сфері інтелектуальної власності за даними 15-ого видання довідника «Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients» («Українські юридичні фірми 2017. Довідник для іноземних клієнтів»), який випускає видавництво «Юридична практика».

Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне третє місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до переліку відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець.

Як зазначено в коментарі видавців, компанія «Пахаренко і партнери» з її потужною командою фахівців з інтелектуальної власності постійно на вустах як один з лідерів на українському ринку. Фірма широко відома своєю компетентністю у веденні справ, пов’язаних з питаннями інтелектуальної власності, особливо щодо питань боротьби з контрафакцією та піратством, вирішенням складних справ про порушення прав інтелектуальної власності та справ, пов’язаних із торговельними марками й патентами.

З-поміж знакових проектів 2016 року довідник виділяє захист юристами «Пахаренко і партнери» інтересів компанії «LRC Products Limited» шляхом припинення незаконного використання торговельної марки «SHOLL» у 43 справах про розповсюдження підробленої/фальсифікованої продукції. Постійними клієнтами, котрі довірили свій портфель прав інтелектуальної власності нашій фірмі, є, зокрема, компанії Chanel SARL, Pernod Ricard SA, Driscoll Strawberry Associates, Inc. У минулому році юристи компанії «Пахаренко і партнери» супроводжували ряд кримінальних справ про порушення прав на торговельні марки компаній Gucci Gucci SPA, Burberry Limited, Hugo Boss Trade Mark Management GmbH & Co. KG, Tommy Hilfiger Licensing B.V., Giorgio Armani S.p.A., NIKE Innovate C.V., Syngenta, Procter & Gamble Company, Reckitt Benckiser N.V., Moncler S.p.A. та багатьох інших всесвітньо відомих правовласників.

Повна версія ULF-2017 буде доступна в режимі онлайн найближчим часом на сайті www.ukrainianlawfirms.com

« Повернутись до списку новин