Гаряча лінія

ПОВІДОМЛЕННЯ про організацію роботи Укрпатенту

На офіційному сайті Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) розміщено повідомлення про організацію роботи органу в умовах запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Шановні заявники та власники охоронних документів!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, збереження життя, здоров’я і забезпечення безпеки громадян, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» Київської міської державної адміністрації (протокол № 9) від 11.03.2020, робота Укрпатенту на період встановлення карантину до 03 квітня 2020 року організована з урахуванням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», прийнятих рішень Уряду та Всесвітньої організації охорони здоров’я, а саме:

 Приймання заявок на об’єкти промислової власності здійснюватиметься:

     засобами поштового зв’язку,

    через поштову скриньку безпосередньо за адресою Укрпатенту,

    через системи подання електронних заявок СПЕЗ-1, СПЕЗ-2, систему електронної взаємодії закладу експертизи (СЕВ ЗЕС) (далі – електронні системи).

 Приймання документації, за виключенням заявок на об’єкти промислової власності, здійснюватиметься:

    засобами поштового зв’язку,

    через електронні системи,

    на електронну адресу Укрпатенту: office@ukrpatent.org.

Документи, пов’язані з діловодством за заявками та адмініструванням державних реєстрів у сфері інтелектуальної власності, у т.ч. патенти та свідоцтва, надсилатимуться Укрпатентом поштовими відправленнями або через електронні системи.

Замовлення та надання послуг, передбачених Переліком платних послуг Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» здійснюватиметься засобами поштового зв’язку та/або через електронну адресу Укрпатенту: office@ukrpatent.org.

Призупиняється особиста видача документів загальним відділом Укрпатенту.

Призупиняється проведення переговорів або експертних нарад за поданими заявками за участі заявника або його представника.

Призупиняється розгляд заяв чи скарг відповідно до статей 18 та 19 Закону України «Про звернення громадян» за особистою присутністю громадян.

Призупиняється проведення Укрпатентом будь-яких масових заходів та особистий прийом громадян.

Також повідомляємо, що відновлення прав заявника, власника або іншої заінтересованої особи стосовно заявки або реєстрації у разі недотримання строків відбуватиметься відповідно до національного законодавства та міжнародного законодавства у сфері інтелектуальної власності».

Джерело інформації Укрпатент: https://ukrpatent.org/uk/news/main/ukrpatent-quarantine-19032020

« Повернутись до списку новин