Гаряча лінія

Представники компанії взяли участь у зустрічі з провідними фахівцями з ІВ КНР

Радник патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», к.х.н. Микола Ковіня та заступник начальника юридичного відділу компанії Євгеній Компанець долучились до роботи круглого столу «Інтелектуальна власність у Китайській Народній Республіці: економіко-правові аспекти», що відбувся 11 квітня 2017 року в Київському університеті права НАН України за участі провідних фахівців у галузі інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки, які прибули до України з офіційним діловим візитом.

Захід проходив в аудиторії Київського університету права НАН України, де півтора року тому (10 грудня 2015 року) відкрився перший в Україні стаціонарний Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП). Відкриття цього унікального музею стало можливим завдяки співпраці УАПП і Київського університету права НАН України, результатом якої стало підписання сторонами меморандуму та домовленість про співробітництво у сфері забезпечення захисту прав інтелектуальної власності в межах підтримки діяльності УАПП, спрямованої на розвиток системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні, вдосконалення законодавчої бази, освіти та просвіти українського суспільства щодо прав інтелектуальної власності.

Виступаючи перед іноземними гостями, Микола Ковіня висловився про те, що найрезультативнішою боротьба з підробками та піратством стане тоді, коли активно працюватимуть три головні складові: урядові структури об’єднають зусилля з приватним сектором; підвищуватиметься обізнаність суспільства щодо ролі інтелектуальної власності та економічних і соціальних наслідків від споживання контрафактних товарів і піратства; залучатимуться інвестиції для розвитку економіки.

15

Підтримав колегу та розповів про те, як в Україні борються з контрафактними товарами Євгеній Компанець. Він висвітлив питання охорони й захисту прав інтелектуальної власності, акцентувавши увагу присутніх на такому суспільно небезпечному явищі як підробки, ілюструючи свою розповідь екскурсією-оглядом розміщених в аудиторії експонатів Музею підробок УАПП. Юрист звертав увагу учасників круглого столу не лише на зразки готової контрафактної продукції, а й на сировину і матеріали, які використовувались для її виготовлення, зокрема складові, упакування тощо.

14

11

Слід зазначити, що в приміщенні Музею підробок УАПП регулярно проводяться різноманітні заходи для молоді: семінари, лекції та круглі столи, під час яких фахівці діляться з молодим поколінням своїми знаннями з інтелектуальної власності, розповідають про небезпеку придбання контрафактної продукції та радять, як не стати жертвою шахраїв і не купити підробку. Серед представлених у Музеї підробок УАПП експонатів — численні зразки «піратської» аудіовізуальної продукції та різноманітної контрафактної продукції з незаконним використанням знаків для товарів і послуг відомих вітчизняних та зарубіжних товаровиробників, які надані в музей здебільшого компанією «Пахаренко і партнери». Враховуючи, що підробляють майже всі товари загального вжитку, на огляд представлені зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні та канцелярські товари, які зазвичай викликають неабиякий інтерес у студентів і спонукають їх ставити експертам безліч запитань.

5

6

7

8

9

10

2

д 16

IMG_8147

« Повернутись до списку новин