Гаряча лінія

Проект Закону “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” прийнято у першому читанні

1 березня 2018 року під час вечірнього пленарного засідання Верховної Ради України народні депутати розглянули та прийняли за основу проект Закону “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав”, який зареєстровано за №7466.

логотип перше

Законопроектом пропонується визначити правові та організаційні засади колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав.

Проектом передбачається надати відповідні повноваження організаціям колективного управління та визначити механізм надання послуг правовласникам щодо збору роялті на договірних засадах.

В проекті визначено процедуру акредитації організацій колективного управління.

Прикінцевими положеннями проекту пропонується визначити строки перереєстрації організацій колективного управління та відповідні повноваження центрального органу виконавчої влади, що формує та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, у цьому процесі.

Наразі законопроект готується на друге читання.

Картка законопроекту на офіційному веб-порталі ВРУ: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63283

« Повернутись до списку новин