Гаряча лінія

Провідна компанія, якою керують фахівці світового рівня

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до категорії «золотих» фірм рейтингового довідника IAM Patents 1000 за 2017 рік, генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер фірми Олександр Пахаренко визнані спеціалістами, які отримали найвищу оцінку серед учасників світового ринку товарів і послуг.

Як прокоментували результати рейтингу редактори довідника й опитані правники, компанія «Пахаренко і партнери» «є одним із найсильніших конкурентів на ринку», адже «історично склалось так, що в питаннях інтелектуальної власності в Україні завжди доведеться конкурувати з «Пахаренко і партнери». «Однією із сильних сторін фірми є практика з питань діловодства за заявками на патенти, крім того, компанія славиться висококваліфікованими фахівцями з судової практики», — стверджують коментатори. Візитівкою компанії названо розробку індивідуальних стратегій та рішень для своїх клієнтів, серед яких є представники сфери біотехнологій, фармакології, електротехніки та інформаційних технологій тощо.

Антоніну Пахаренко-Андерсон та Олександра Пахаренка називають найбільш помітними фігурами на ринку: зокрема, Антоніна Павлівна, яка є «видатною особистістю», відома співпрацею з урядом і законодавчими органами з питань реформ. Олександр Пахаренко, «авторитетний фахівець у сфері боротьби з підробками», також є «далекоглядним спеціалістом із захисту патентних прав за допомогою адміністративних і судових засобів».

Довідково: довідник IAM Patents 1000 виходить уже вшосте і містить інформацію про провідні компанії та спеціалістів у галузі патентного права в ключових юрисдикціях по всьому світу. Опублікований рейтинг містить результати 5-місячного дослідження, яке включає надання письмової інформації, вивчення ринку експертами видання та інтерв’ю з фахівцями юридичних компаній, корпоративними юристами і патентними повіреними. Провідні компанії і фахівці, що увійшли до видання, за рівнем репутації розподіляються на «золоту», «срібну» й «бронзову» категорії.

« Повернутись до списку новин