Гаряча лінія

Провідні спеціалісти фірми «Пахаренко і партнери» взяли участь у Щорічному форумі юрисконсультів

17 жовтня 2013 року в Києві відбувся І Щорічний форум юрисконсультів, організований видавництвом «Юридическая практика». Даний проект покликаний надати вичерпну інформацію про діяльність юридичних департаментів провідних компаній України.

Захід розпочався першою сесією під назвою «Менеджмент», серед заявлених тем — консультування внутрішніх клієнтів, оптимальна побудова структури юрслужби в крупних компаніях, PR юридичної служби всередині компанії, корпоративний комплайєнс і підвищення кваліфікації юрслужби. Потім паралельно пройшли три секції: «Судова практика», «Податкове право», «Захист економічної конкуренції». Після обіду відбулось обговорення ще в трьох паралельних секціях: «Судова практика», «Податкове право» та «Міжнародний арбітраж». На завершення пройшли дві заключні сесії: «Кримінально-правові ризики ведення господарської діяльності» та «Ринки капіталу». Завершився Форум церемонією нагородження за результатами дослідження «50 провідних юридичних департаментів України».

Участь у І Щорічному форумі взяли юрисконсульти, керівники юридичних департаментів провідних компаній країни, представники Верховної Ради України, Міністерства доходів і зборів України та Міністерства юстиції України, представники Антимонопольного комітету України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, судді, практикуючі юристи, партнери українських і міжнародних юридичних, консалтингових та аудиторських компаній. Загалом Форум зібрав 210 учасників та 44 доповідача.

Під час роботи секції «Захист економічної конкуренції» прозвучала доповідь начальника відділу конкурентного права та реклами патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Оксани Кондратьєвої. Вона закликала учасників серйозно підходити до підготовки відповіді на запит Антимонопольного комітету України (АМКУ) та зазначила, що, відповідаючи на запит АМКУ, важливо «не ділити відповідь на 22 виконавця, а розробляти стратегію».

Своєю чергою, виступаючи під час проведення секції «Судова практика», юрист компанії «Пахаренко і партнери» Дмитро Кочерга розповів учасникам про особливості захисту прав інтелектуальної власності в господарському і цивільному процесі, зокрема, про судовий захист прав на об’єкти промислової власності. За його словами, українські суди можуть відмовити у визнанні добре відомого знака таким на території України, якщо позивач не дотримується формальних вимог щодо позову.

Після завершення Форуму відбулась урочиста церемонія нагородження переможців дослідження «50 провідних юридичних департаментів України». Нагороди отримали найкращі юридичні департаменти в 9 галузях економіки України.

Більш детально ознайомитись із доповідями учасників можна за посиланням: http://pravo.ua/events.php?id=3. Повний фотозвіт з Форуму юрисконсультів та церемонії нагородження: http://pravo.ua/events.php?id=3&photo=1

« Повернутись до списку новин