Гаряча лінія

Рейтинг IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2021 відзначив компанію «Пахаренко і партнери»

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» у довіднику IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2021, який пропонує огляд провідних світових компаній і фахівців патентної галузі.

За результатами дослідження, проведеного колективом вищезазначеного видання, «Пахаренко і партнери» традиційно включена до «Gold band Firms»рейтингу!

Рейтинг зазначає, що компанія «Пахаренко і партнери» належить до еліти патентних фірм, що працюють на вітчизняному ринку, і яка особливо відома завдяки супроводженню на етапі набуття прав на об’єкти інтелектуальної власності, хоча її універсальний досвід охоплює усі аспекти життєвого циклу патентів, включаючи корпоративні і регуляторні питання. Велика кількість клієнтів компанії – зі сфери біотехнологій: до неї за допомогою звертаються провідні світові фармацевтичні компанії, а захист прав на сорти рослин вже став сильною стороною діяльності компанії. Очолює колектив Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка здійснює керівництво і контроль за процесом набуття прав ІВ та впровадженням стратегій судового захисту прав. У керівництві компанією їй допомагає першокласний спеціаліст з питань захисту порушених прав – Олександр Пахаренко, який має величезний досвід супроводження адміністративних і судових справ та є загрозою усіх порушників.

214801261_925614184653812_6373154325035399671_n

Видання IAM Patent 1000 щорічно відзначає найкращих спеціалістів світу в сфері патентів та є комплексним джерелом інформації для тих, кому потрібні пов’язані з патентами послуги.

Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням: https://www.iam-media.com/dir…/patent1000/rankings/ukraine

 

« Повернутись до списку новин