Гаряча лінія

Секрети успіху для потенційних лідерів ринку від фактичних

Круглий стіл від генерального юридичного партнеру патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» на тему: «Інтелектуальне пиво: просуваємо, не порушуємо — успіх бізнесу гарантуємо!» відбудеться 19 жовтня в Рівному у рамках Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів.

Тільки для амбітних і креативних пивоварів ексклюзивний авторський семінар від лідерів українського юридичного ринку в сфері інтелектуальної власності — компанії «Пахаренко і партнери».
Вчетверте команда професіоналів поділиться з пивоварами секретами ведення бізнесу з використанням ринкових переваг, які забезпечує інтелектуальна власність. Спікери розкажуть як використати свої права для просування пивної справи і зростання добробуту та при цьому не мати зайвого клопоту з контролюючими та правоохоронними органами.

Цього разу у центрі уваги будуть питання:
пивна справа: загально-юридичні аспекти бізнесу;
як подати себе в Інтернеті і не порушити закон;
нюанси використання географічних назв у торговельних марках пивоварів;
ваш продукт з вкраденим патентом — піратський продукт!;
як не втрапити в халепу, зваривши пиво та не стати фігурантом кримінальної справи. Поради фахівця.

І як завжди, бонус від команди патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» — експрес-відповіді на питання будь-якої складності.

Спікери ППФ «Пахаренко і партнери»: радник Микола Ковіня, заступник начальника відділу торговельних марок Анастасія Міндрул, заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець, юристи Вікторія Посвистак та Ігор Алфьоров. Модератор — Вероніка Березанська, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine.

Для учасників форуму протягом його роботи буде працювати мобільний Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством у рамках соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». Присутні на заході зможуть перевірити свої споживчі здібності, намагаючись виявити ознаки підробок на представлених експонатах, відповісти на запитання анкети й отримати на згадку про зустріч сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

Більш детальна інформація про Міжнародний форум пивоварів та рестораторів на сайті журналу «Технології та інновації»

« Повернутись до списку новин