Гаряча лінія

Боротьба з контрафактними і піратськими товарами

Діючи в інтересах наших клієнтів, ми велику увагу приділяємо боротьбі з контрафактними і піратськими товарами, яка є однією із сильних сторін нашої роботи. У цьому напрямку ми тісно співпрацюємо з митними та правоохоронними органами.

На сьогодні ми надаємо правову допомогу багатьом компаніям — власникам відомих брендів, у митному захисті їхніх прав та вчиненні всіх необхідних дій у разі зупинення товару, що може порушувати права інтелектуальної власності.

З урахуванням специфіки кожної галузі й окремих обставин справи, ми розробляємо стратегії боротьби з контрафактною і піратською продукцією на українському ринку — від моніторингу ринку, виявлення підробок, розслідування каналів поставок і збуту до судового переслідування порушників. Ураховуючи, що діяльність із виготовлення, зберігання, пропонування до продажу, продажу, введення до цивільного обороту, експорту, імпорту товарів, які містять незаконно використані об’єкти права інтелектуальної власності, є, здебільшого, злочинною діяльністю, яка переслідується в межах кримінального або адміністративного судочинства, ми співпрацюємо з правоохоронними органами та маємо великий практичний досвід досудового врегулювання спорів і судового переслідування порушників з метою припинення порушення прав інтелектуальної власності.