Гаряча лінія

Щорічна доповідь ВОІВ «Світові показники діяльності у сфері ІВ»: першість за Китаєм

03 грудня 2018 року на офіційному сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) було розміщено прес-реліз “Світові показники діяльності у сфері інтелектуальної власності (ІВ): завдяки високій активності в Китаї число заявок на реєстрацію патентів, торговельних марок і промислових зразків досягло нових рекордних рівнів”.

Згідно зі щорічною доповіддю ВОІВ «Світові показники діяльності у сфері ІВ» (WIPI), в 2017 р новатори в усьому світі подали 3,17 млн ​​заявок на патенти, що означає зростання числа відповідних заявок восьмий рік поспіль і складає 5,8 %. Число поданих на реєстрацію в усьому світі  знаків для товарів і послуг склало 12,39 млн, а на реєстрацію промислових зразків – 1,24 млн.

Щодо кожного з цих видів прав ІВ найбільший обсяг заявок було отримано в Китаї: багато новаторів, винахідників і творчих діячів в Китаї, а також іноземні суб’єкти, прагнуть отримати охорону і просувати результати своєї інтелектуальної діяльності в цій економічно найбільшій і швидко розвиваючий країні світу.

Більш детально читайте за посиланням на сайті ВОІВ: https://www.wipo.int/pressroom/ru/articles/2018/article_0012.html

« Повернутись до списку новин