Гаряча лінія

Спеціалізований семінар для посадових осіб митниці

Юридичний представник компанії  Apple Inc. в Україні Олександр Пахаренко взяв участь в роботі третього із річної серії спеціалізованого семінару для посадових осіб митниці, організованого Державною митною службою України за партнерства Проекту EU4PFM. Захід складався із двох частин — виступи експертів Проекту EU4PFM та виступи представників компанії Apple Inc. із презентацією «Основні ознаки оригінальних товарів компанії Apple Inc. та товарів, що підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності».

В ході заходу ключовий міжнародний експерт EU4PFM з митних питань Вітяніс Алішаускас зазначив, що головна мета вебінару – поділитися з українськими колегами досвідом країн ЄС у застосуванні заходів сприяння захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні, враховуючи, що наразі розвинені країни світу все більше уваги приділяють боротьбі з контрафактною продукцію.

Міжнародний експерт EU4PFM і представник митної служби Республіки Болгарія Георгій Георгієв ознайомив учасників заходу з процедурою захисту прав інтелектуальної власності, діями представників митних органів ЕС та їх фіксації в системі COPIS для реалізації заходів сприяння захисту прав інтелектуальної власності у випадках призупинення митного оформлення та знищення невеликих партій товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Зупинився експерт і на інформації, наявній в COPIS та пов’язаній із захистом прав компанії Apple Inc. на торговельні марки та промислові зразки в ЕС.

 новина

Головний менеджер з питань розслідувань, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності компанії Apple Inc. Херріет Сміт (Harriet Smith) презентувала основні ознаки оригінальних товарів компанії та контрафактної продукції, зупинилася на методах їх ідентифікації.

Пані Сміт наголосила на тому, що незважаючи на введення воєнного стану, кількість виявлених підроблених товарів компанії Apple Inc. в Україні є дуже високою, і підкреслила, що Україна є найкращою країною в її зоні відповідальності, та подякувала українським митникам за їх неймовірну роботу в таких складних умовах.

В ході заходу Олександр, своєю чергою подякував посадовим особам регіональних митниць за їх роботу в напрямку захисту прав інтелектуальної власності компанії Apple Inc. та відповів на запитання слухачів. У якості побажання до проведення подібних семінарів Олександр підкреслив, що залучення до презентації українських представників дозволить уникнути непорозумінь, пов’язаних із синхронним перекладом англомовних спікерів та підвищить інформативність заходу в цілому.

Окрему подяку представники Apple Inc. виказали Державній митній службі України та  Проекту EU4PFM за зразкову організацію заходу.

EU Public Finance Management Support Programme for Ukraine

https://customs.gov.ua/news/zagalne-20/post/predstavniki-kompaniyi-apple-inc-vidznachili-visoku-efektivnist-ukrayinskoyi-mitnitsi-u-borotbi-z-kontrafaktom-1109

 

 

« Повернутись до списку новин