Гаряча лінія

Тематику цьогорічного Міжнародного дня ІВ – визначено!

Міжнародний день інтелектуальної власності (ІВ) – 26 квітень 2021 р – ІВ та малі і середні підприємства (МСП): як комерціалізувати свої ідеї.

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) на офіційному сайті розмістила тему цьогорічного Міжнародного дня ІВ. У новині йдеться про те, що будь-який бізнес починається з ідеї. Кожне з мільйонів малих і середніх підприємств по всьому світу починалося з ідеї, яку хтось придумав і зміг вивести на ринок.

У поєднанні з винахідливістю, ноу-хау і талантом ідея стає активом ІВ, який може сприяти розвитку бізнесу, економічному відновленню і прогресу людства.

Нові ідеї з’являються щодня по всьому світу. Їх створюють творчі люди, серед яких архітектори, художники, ремісники, дизайнери, інженери, підприємці, дослідники, науковці та багато інших. Це відбувається в самих різних сферах: від образотворчого мистецтва до штучного інтелекту, від моди до фермерства, від відновлюваної енергетики до роздрібної торгівлі, від телебачення до туризму, від віртуальної реальності до відеоігор. І це далеко не повний список.

Деякі ідеї перетворюються в продукти і послуги, які ми купуємо. Інші ж – ні. Шлях на ринок може бути непростий. Однак за допомогою ІВ компанії можуть передбачати і долати ті численні складності, якими ускладнено шлях до комерціалізації.

Сьогодні економічне відновлення важливо як ніколи. Тому Міжнародний день інтелектуальної власності 2021 р присвячений тій ключової ролі, яку МСП відіграють в економіці, і тому, як вони можуть використовувати ІВ, щоб стати сильніше, конкурентоздатніше та стійкіше.

МСП – це основа національної економіки. Вони створюють товари і послуги, якими людина користується щодня. У них зароджуються проривні інновації та творчі ідеї. Вони створюють робочі місця. Деякі з них стануть провідними світовими компаніями в майбутньому.

ipday2021_final_1200

Джерело інформації сайт ВОІВ: https://www.wipo.int/ip-outreach/ru/ipday/index.html

« Повернутись до списку новин