Гаряча лінія

ТОП-50 — нагороди на поличку!

Компанія «Пахаренко і партнери» впевнено тримає обраний курс — традиційно ми посіли гідне місце серед найдостойніших гравців правничого ринку в національному рейтингу від «Юридичної практики».

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України» (ТОП-50) цьогоріч відзначає ювілей — вже вдвадцяте відбулось оголошення лідерів вітчизняного ринку юридичних послуг, до переліку яких уже багато років поспіль входить і патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери». Компанія також фігурує в списках провідних юридичних фірм України за кількістю юристів, за фінансовою ефективністю та за обсягом прибутків, отриманих від реалізації послуг за минулі 12 місяців. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери», здобувши «срібло», увійшла до п’ятірки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

А ось у категорії «Лідери ринку. Інтелектуальна власність» наша компанія посіла першу сходинку, здобувши звання провідної юридичної фірми з інтелектуальної власності в 2016 році. Генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон вже вкотре стала авторитетним юристом галузі, що підтверджує високі професійні та особистісні здобутки нашого керівника. Партнер фірми Олександр Пахаренко входить до п’ятірки провідних юристів галузі, а ще один партнер компанії — Олена Шамріна — згадана в переліку відомих юристів в сфері інтелектуальної власності.

Крім того, в розділі «Інтелектуальна власність» дослідження ТОП-50 розміщена стаття-інтерв’ю Олександра Пахаренка під назвою «Тренд-зона», в якій він розповів про основні світові тенденції розвитку інтелектуальної власності, зробивши акцент на використанні географічних зазначень, та окреслив трендові напрямки розвитку брендів, беручи до уваги смаки найактивніших на сьогодні споживачів — так званого «покоління Y».

Повну версію дослідження можна переглянути за посиланням: http://pravo.ua/top50issue.php

« Повернутись до списку новин