Гаряча лінія

У міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса вилучено контрафактні тести на коронавірус

Федеральні органи повідомили, що у поштовому відділенні міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса вилучено понад 100 підроблених наборів тестів на коронавірус (за даними Митно-прикордонної служби США)

Підроблені тести на COVID-10 були затримані Митно-прикордонною службою США при їх прибутті до поштового відділення Міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса.
12.03.2020 року співробітниками Митно-прикордонної служби США при примусовому обстеженні посилки, позначеної як «Флакони з очищеною водою» із заявленою вартістю 196,81 долар США, було виявлено шість пластикових мішків, що містили різноманітні флакони» – зазначив у виступі прес-секретар Служби, Джеймі Руіз.
Він підкреслив: «В результаті детального огляду поштового відправлення були виявлені флакони, заповнені білою рідиною та марковані етикеткою «Corona Virus 2019nconv (COVID-19)» та «Virus Test Kit».
За словами прес-секретаря, у відправленні було виявлено «більше сотні» тестових наборів, і вони були передані для аналізу Управлінню з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США).

Шахраї намагалися продати контрафактні набори для тестів на коронавірус в Китай після того, як в країні почався спалах епідемії і уряд Китаю вжив термінових заходів з метою боротьби з нею.
Що стосується поштового відправлення, затриманого у міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса, «імовірно, слід очікувати на ще більшу кількість таких тестів», зазначив Руіз.
Співробітники Митно-прикордонної служби США оприлюднили інформацію про цю знахідку, щоб попередити споживачів про загрозу придбання наборів для тестів на коронавірус COVID-19 для домашнього використання через Інтернет, на блошиних ринках та інших місцях роздрібного продажу.
«Уникайте тестів для домашнього використання», закликав Руіз.

підробка тести коронавірус

Джерело інформації стаття з Los Angeles Daily News: https://www.dailynews.com/2020/03/14/fake-coronavirus-test-kits-seized-at-lax/

 

« Повернутись до списку новин