Гаряча лінія

У рамках IPF – 2020 «Пахаренко і партнери» провели майстер-клас про практику правозастосування під час боротьби з контрафактом

Олександр Пахаренко, партнер ППФ «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством, і Євген Компанець, заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери», провели для учасників VII Intellectual Property Forum (IPF – 2020) майстер -клас про практику правозастосування під час боротьби з контрафактом.

1

2

Захід відбувся 25 листопада 2020 року і був організований Юридичною практикою, а одним із його генеральних партнерів традиційно виступила компанія «Пахаренко і партнери».

Олександр Пахаренко, зокрема, подякував Юридичній практиці за високий рівень організації IPF – 2020, а колегам за їх професіоналізм та небайдужість до розвитку системи охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Олександр зазначив: «Компанія «Пахаренко і партнери», залишаючись давніми та послідовними симпатиками належного захисту прав інтелектуальної власності, за результатами обговорення питань правозастосування на форумі, вимушена констатувати, що проблеми у цій сфері залишилися ті ж, що були п’ять років тому, і без постійного «тиску» з боку фахової спільноти та правовласників на Уряд ситуація не зміниться, нажаль.

Саме тому необхідно об’єднати зусилля державних органів, зацікавлених об’єднань та асоціацій правовласників, та зосередитись наразі саме на питаннях захисту прав інтелектуальної власності.

Пріоритетним кроком для виправлення ситуації і зменшення обсягів продукції, яка порушує права інтелектуальної власності на території України, є політична воля Уряду і законодавче закріплення в середньостроковому плані дій Уряду на 2021-2023 роки пріоритету – «припинення порушень прав інтелектуальної власності, вдосконалення прикордонних і адміністративних процедур контролю, забезпечення єдності правозастосування в рамках кримінального або адміністративного судочинства”.

Крім того, фахова спільнота з нетерпінням очікує на початок роботи Вищого суду з питань інтелектуальної власності, що дозволить якісно та швидко вирішувати спори та напрацювати єдину судову практику.

На наше переконання, розвиток та зміцнення України як правової держави, яка одним із пріоритетів діяльності Уряду визначить припинення порушень прав інтелектуальної власності, дозволить захистити здоров’я та безпеку громадян, створити легальні робочі місця, наповнити бюджет держави, знизити корупцію та організовану злочинність, збільшити привабливість України для інвесторів, завдяки їх впевненості у надійному захисті прав інтелектуальної власності».

 3

4

У новинах «Юридичної практики» читайте про майстер-клас «Боротьба з контрафактом: практика правозастосування»: https://pravo.ua/v-ramkah-vii-intellectual-property-forum-aleksandr-paharenko-i-evgenij-kompanec-rasskazali-o-praktike-pravoprimenenija-vo-vremja-borby-s-kontrafaktom/?fbclid=IwAR3F4eFsR3PiInXqrxX1QZ9XjB0XDJ7Y361BJao6xaUIMVLjq9lrKi8CTk8

Трансляція на захід за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=jbFtuYhEeI0&feature=youtu.be

« Повернутись до списку новин