Гаряча лінія

Ukrainian Law Firms 2018: безумовне визнання професійності команди «Пахаренко і партнери» в сфері ІВ

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2018. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» вже вкотре визнана лідером серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність».

Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities».

Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне друге місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до 20-ки відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії — Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець.

В редакційному аналітичному матеріалі, присвяченому компанії «Пахаренко і партнери», як члени професійної команди компанії відзначені: Олена Шамріна, Євгеній Компанець, Ольга Коцюбальська, Володимир Сисюк, Анастасія Міндрул.

Також в збірнику Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients розміщені три актуальні матеріали представників компанії:

керуючого партнера, доктора наук у галузі права, патентного повіреного №4 Антоніни Пахаренко-Андерсон «Правова  охорона добре відомих ТМ»,

партнера компанії, адвоката, патентного повіреного, директора Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександра Пахаренко «Боротьба з контрафактом повинна бути комплексною»,

керівника юридичного відділу компанії, адвоката Анни Прохорової «Украина + ЕС = GDPR».

36881985_1855900917781394_309555189424062464_n

Повна версія Ukrainian Law Firms 2018 буде доступна в режимі онлайн найближчим часом на сайті за посиланням: http://ukrainianlawfirms.com/

« Повернутись до списку новин