Гаряча лінія

Ukrainian Women in Law 2020: Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до когорти найуспішніших жінок-юристів!

Оприлюднено результати дослідження Ukrainian Women in Law 2020, за яким визначено жінок-лідерок, які своєю активністю вплинули на розвиток вітчизняного юридичного бізнесу.

За високий професіоналізм, за значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон вкотре стала однією із найуспішніших жінок-юристів в юридичному бізнесі України за версією дослідження Ukrainian Women in Law 2020.

Почесно й надзвичайно приємно і в цьому році отримати такий статус.

ЮРГАЗЕТА НАГРАДА

Дослідження із 2016 року успішно проводить «Юридична Газета». Ukrainian Women in Law – визначає у вітчизняному юридичному бізнесі роль жінок, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю впливають на розвиток суспільства, визначають основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського й суспільно-політичного життя країни.

Визначено жінок-лідерок, які своєю активністю вплинули на розвиток вітчизняного бізнесу, за такими номінаціями:

    «Жінки, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні»;

    «Найуспішніші юристки в юридичному бізнесі України»;

    «Успішні юристки в юридичному бізнесі (вибір редакції «ЮГ»)»;

    «Успішні жінки-юристки: політикині, державні службовці, судді, громадські діячки»;

    «Успішні жінки – корпоративні юристки».

Дослідження проводиться шляхом анкетування й ґрунтується на результатах даних, отриманих у результаті зворотного зв’язку від юридичних компаній і юрдепів. За результатами аналізу формується список переможців, які подаються за алфавітним принципом у відповідній номінації.

Все про дослідження Ukrainian Women in Law за посиланням: https://yur-gazeta.com/publications/legal-business-in-ukraine/ukrainian-women-in-law-2020.html

« Повернутись до списку новин