Гаряча лінія

Укрпатент упроваджує нову інформаційну послугу

ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) як єдиний в Україні державний заклад, що надає широкий спектр унікальних послуг у сфері інтелектуальної власності, уважно стежить за потребами ринку та постійно працює над удосконаленням власних сервісів.

Підвищення конкуренції серед суб’єктів господарської діяльності та необхідність швидкого та ефективного реагування на загрози порушення прав інтелектуальної власності актуалізували запит бізнесу на отримання якомога оперативнішої інформації про заявки, які подаються до Укрпатенту для отримання свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.

З метою задоволення цієї суспільно-важливої потреби Укрпатент анонсує підготовку до впровадження нової інформаційної послуги – надання доступу до інформації, зазначеної заявниками в таких кодах ІНІД як (210) Номер заявки, (511) Індекси Ніццької класифікації, (540) Зображення знака, (731) Заявник, (740) Представник. Зазначений доступ буде надаватися стосовно заявок, поданих до Укрпатенту, за якими не встановлено дату їх подання.

Крім того, Укрпатент розширюватиме перелік послуг, надаваних із застосуванням електронного документообігу. У травні 2020 року заплановано тестовий запуск роботи «Кабінету заявника», який дозволить здійснювати низку дій, пов’язаних з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, в електронному вигляді.

Джерело інформації Укрпатент: https://ukrpatent.org/uk/news/main/ukrpatent-service-20022020

« Повернутись до списку новин