Гаряча лінія

Відбувся VIIІ-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів!

10 жовтня 2019 року у Рівному за підтримки міжнародного інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» і журналу «Пиво. Технології та інновації» відбувся вже VIIІ-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (Форум).

 За незмінною традицією компанія «Пахаренко і партнери» виступила генеральним юридичним партнером Форуму.

Також у рамках заходу відбувся Legal workshop присвячений темі «Франчайзинг як інструмент тестування власного бізнесу», модераторм якого виступила Вероніка Березанська, начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю компанії «Пахаренко і партнери».

Legal workshop розпочався із виступу Сергія Коваленка, засновника і генерального директора мережі ресторанів-пивоварень «Альтбір». Учасники Форуму мали унікальну можливість із перших вуст власника дізнатись усі секрети про стріт-фуди від Сім’ї ресторанів «Альтбір» та навіть провести переговори щодо придбання франшизи цієї моделі.

Також від «Пахаренко і партнери» виступила юрист Анна Корнільцева, з темою «Інтелектуальна власність як запорука успішного франчайзингу в сфері пивоваріння» та pr-менеджер Лариса Севостьянова, з темою «Попереджений – значить озброєний!: крафтове пиво рекламуй – законодавство «пильную!».

1

90

Франчайзинг надає унікальну можливість особам, які хочуть розпочати власний бізнес, протестувати себе як власника своєї справи і при цьому заздалегідь прорахувати потенційні ризики. Разом із правом використання всього комплексу прав на бізнес-модель, франчайзер дозволяє франчайзі використовувати належну йому інтелектуальну власність та забезпечує як початкове, так і постійне навчання та підтримку. По суті, успішний бізнес тиражується і ведеться франчайзі за сприяння, під наглядом і контролем франчайзера.

Загалом під час Legal workshop учасники Форуму дізналися про переваги та зобов’язання франчайзингової моделі для потенційних сторін, про наріжну роль торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, комерційної таємниці, ноу-хау, комерційного досвіду та ділової репутації франшизи для успішного ведення франчайзингу в сфері пивоваріння. А також відтепер озброєні знаннями, як не порушити права інтелектуальної власності, рекламуючи своє крафтове пиво.

2

3

8-9 жовтня представники компанії «Пахаренко і партнери» вперши виступили незалежними спостерігачами під час проведення відкритого українського Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2019, організованого міжнародним спеціалізованим журналом для пивоварів «Пиво. Технології та інновації» та Українським об’єднанням пивних сомельє Київська пивна ліга. Представники компанії слідкували за прозорістю проведення конкурсу. На конкурс приїхали представники 80 пивоварень, пивзаводів, пабів з усієї України, змагалися 342 зразків пива в 16 номінаціях. Також родзинкою осіннього Форуму пивоварів і рестораторів стало обрання “Королеви пива 2019″.

«Пахаренко і партнери» вітає всіх тих, хто переміг під час конкурсів!

4.1

5

6

11

8

9

10

« Повернутись до списку новин