Гаряча лінія

VIIІ-й Форум пивоварів: Legal workshop «Франчайзинг як інструмент тестування власного бізнесу»

Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Пиво. Технології та інновації» 9-10 жовтня 2019 року проведе у Рівному VIIІ-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (Форум).

За незмінною традицією компанія «Пахаренко і партнери» виступить генеральним юридичним партнером заходу, а також стане незалежним спостерігачем на дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2019 (8-9 жовтня), представники компанії слідкуватимуть за прозорістю проведення конкурсу згідно із  Положенням.

Також в рамках конференц-дня 10 жовтня відбудеться Legal workshop присвячений темі «Франчайзинг як інструмент тестування власного бізнесу».

Франчайзинг надає унікальну можливість особам, які хочуть розпочати власний бізнес, протестувати себе як власника своєї справи і при цьому заздалегідь прорахувати потенційні ризики. Разом із правом використання всього комплексу прав на бізнес-модель, франчайзер дозволяє франчайзі використовувати належну йому інтелектуальну власність та забезпечує як початкове, так і постійне навчання та підтримку. По суті, успішний бізнес тиражується і ведеться франчайзі за сприяння, під наглядом і контролем франчайзера.

Під час Legal workshop учасники Форуму дізнаються про переваги та зобов’язання франчайзингової моделі для потенційних сторін, про наріжну роль торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, комерційної таємниці, ноу-хау, комерційного досвіду та ділової репутації франшизи для успішного ведення франчайзингу в сфері пивоваріння.

Кожен присутній отримає «озброєння знаннями», як не порушити права інтелектуальної власності, рекламуючи своє крафтове пиво.

Наприкінці Legal workshop учасники будуть мати унікальну можливість із перших вуст власника дізнатись про стріт-фуди від Сім’ї ресторанів Альтбір та навіть провести переговори щодо придбання франшизи цієї моделі.

Модератором Legal workshop виступить — Вероніка Березанська, начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю компанії «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів UAACP.

Спікерами визначено:

Анна Корнільцева, юрист компанії «Пахаренко і партнери»;

Лариса Севостьянова, pr-менеджер компанії «Пахаренко і партнери»;

Сергій Коваленко, власник Сім’ї ресторанів «Альтбір».

 на сайт — копия

67110108_546837295851674_4710637688355553280_n

Більш детально про Форум та Конкурс за посиланнями:

http://forum.techdrinks.info/ua/event/24

http://beertechdrinks.com/uk/tasting-contest/polozhennya-pro-vidkritij-ukrayinskij-degustatsijnij-konkurs-piva-east-european-beer-award-2019/?fbclid=IwAR2-UO6LLEOOcSmvtkjz1nDGqEr14yYnEjjHVu4ej2OEjw_UXu6GL8DmRkY

« Повернутись до списку новин