Гаряча лінія

Вітаємо молодих винахідників еколого-натуралістичного напряму з перемогою!

31 січня – 2 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (НЕНЦ), за підтримки Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства екології та природних ресурсів України пройшов фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. Активно сприяли проведенню фінального етапу вищезазначеного конкурсу і компанії «Пахаренко і партнери» та «Український альянс по боротьбі з підробками та піратством».

До участі у конкурсі були запрошені 67 молодих раціоналізаторів і винахідників віком від 16 до 23 років з 59 проектами.

Конкурсне змагання відбувалось в актовій залі НЕНЦ у вигляді публічного постерного захисту авторських проектів. Розробки оцінювались в десяти категоріях: «екологічно безпечні технології та прикладна екологія», «медицина та охорона здоров’я», «фізика», «біологія», «хімія», «сільськогосподарське дослідництво та винахідництво», «ресурси енергозбереження», «інженерні науки», «науки про Землю», «комп’ютерні науки та штучний інтелект».

Для надання об’єктивного аналізу та якісного оцінювання авторських проектів були залучені висококваліфіковані фахівці. У складі експертної комісії працював, зокрема, як незалежний експерт, радник компанії «Пахаренко і партнери» Микола Ковіня.

Відповідно до протоколів журі переможцями і призерами визнано (I– II– III місце) 50 конкурсантів. Фіналісти I-го місця за відповідними категоріями, а це 14 переможців, отримали від компанії «Пахаренко і партнери» пам’ятні подарунки, а також як призи: безкоштовну консультацію та супровід у реєстрації їх винаходів.

20

16

27629529_2057503881135546_3439695662374603137_o

« Повернутись до списку новин