Гаряча лінія

Виховуємо повагу до прав ІВ

Сьогодні, 27 вересня у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанія «Пахаренко і партнери» підтримала соціальну акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП).

1.6

12

Вже втретє Пахаренко і партнери та УАПП за запрошенням завідуючої кафедрою інтелектуальної власності КНУ, д. ю. н., професора, дійсного члена (академіка) НАПрН України Олени Орлюк долучилися до проведення VI Всеукраїнської науково – практичної конференції молодих вчених та студентів «Законодавство у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри». Цьогоріч серед учасників — представники 17 університетів з 12 регіонів України, студенти із Польщі та Угорщини.

Між пленарним та секційними засіданнями учасники конференції взяли участь у просвітницькій кампанії, під час якої вони мали змогу оглянути експозицію мобільного Музею підробок УАПП із зразками контрафактного одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, декоративної косметики, духів, цигарок, агрохімічних та хімічних засобів.

2.2.

5

Учасники конференції та студенти вузу, розглядаючи експонати Музею, задавали численні питання експертам. З перших уст — від партнера компанії «Пахаренко і партнери», адвоката, патентного повіреного та директора УАПП Олександра Пахаренко та координатора з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та УАПП, голови комісії з питань ІВ та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніки Березанською, — всі хто прийняв участь в акції, отримали інформацію про  проблему контрафактних товарів, їх виробництво, розповсюдження та боротьбу з цим негативним явищем. Крім того, студенти та викладачі дізналися як не придбати підробки та взяли участь у анкетуванні УАПП.

3

10

5.5.

42619676_2138770289718481_8858111228975775744_o

 8

4

« Повернутись до списку новин