Гаряча лінія

ВОІВ і Фонд освіти в області прав на музичні твори мають намір спільно захищати інтереси авторів

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) та Фонд освіти в області прав на музичні твори (MRAF) об’єднали свої зусилля, щоб підтримати авторів різних країн у боротьбі за забезпечення справедливої ​​винагороди за їхню працю шляхом поглиблення їх знань та поінформованості про їх інтелектуальні права.

Угода, підписана Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі і співзасновниками MRAF Бьорном Ульвеусом, Никласом Моліндером і Максом Мартіном, передбачає створення Консорціуму, метою якого стане організація заходів з інформування авторів різних країн про їх інтелектуальні права. Хартія Charter of WIPO for Creators консорціуму «ВОІВ для авторів» встановлює умови участі, до якого допускаються як самі творчі працівники, так і їхні спонсори з державного або приватного сектора.

«Ця угода надзвичайно важливо для авторів: вона дозволяє двом організаціям з цілком конкретною спеціалізацією об’єднати свої знання і досвід, щоб надати допомогу авторам різних країн у справі монетизації їх зусиль, – заявив Ф. Гаррі. Нинішня криза, викликана пандемією COVID-19, підкреслила суспільну роль творчих галузей і важливість справедливої ​​винагороди авторам за їхню працю. Це можливо тільки при наявності дієвої системи авторського права, що забезпечує як стимули до творчості, так і винагороду за неї на все більш глобальному і взаємопов’язаному ринку цифрового контента».

Більше інформації  на сайт ВОІВ

« Повернутись до списку новин