Гаряча лінія

ВОІВ відмічатиме Міжнародний день ІВ в онлайн-форматі!

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) 26 квітня у 2020 року традиційно відзначить Міжнародний день інтелектуальної власності (ІВ), але в онлайн-форматі. Про це йдеться на офіційному сайті ВОІВ. З урахуванням надзвичайних обставин ВОІВ у цьому році відмовилася від проведення будь-яких заходів з нагоди Міжнародного дня ІВ за участю людей і рекомендує державам-членам і зацікавленим сторонам організувати його віртуальне святкування.

Цьогорічна кампанія в честь Міжнародного дня ІВ стала символічною, вона проходитиме під гаслом «Інновації для “зеленого” майбутнього». Чому? Тому що рішення, які ми приймаємо сьогодні, визначають наше життя завтра. Земля – ​​наша домівка. Ми повинні її берегти.

ВОІВ зазначає, що герої цієї кампанії – винахідники та автори зі всього світу, які надихають своїм прикладом і, які зробили ставку на «зелене» майбутнє: це чоловіки і жінки будь-якого віку, які працюють над створенням більш «чистої» альтернативи для традиційних технологій, заснованих на горючих корисних копалинах, і більш ефективної і стійкої системи управління харчовими і природними ресурсами, використовуючи при цьому можливості ІВ в підтримку своєї роботи, а також її освоєння і використання в суспільстві.

Також ВОІВ продовжують розміщувати тематичні матеріали на відповідній сторінці (https://www.wipo.int/ip-outreach/en/ipday/index.html) та в окремих соціальних мережах до 26 квітня 2020 року. Ці матеріали доступні для вільного використання в рамках власних ініціатив щодо інформування громадськості про важливість ІВ для подолання шляху до «зеленого» майбутнього.

92341998_540394023170888_4359597044747206656_n

Джерело інформації офіційний сайт ВОІВ:  https://www.wipo.int/ip-outreach/ru/ipday/index.html?fbclid=IwAR0KxApzM_T8_Hs-ngU3QwPwEvRVfz0TBYV6TP60qW139cvtfYZxVUJy8eo

« Повернутись до списку новин