Гаряча лінія

WIPO GREEN: Просування екологічно чистих інновацій та поширення зелених технологій

WIPO GREEN – це ринковий майданчик для стійких і екологічно чистих технологій. Будучи єдиною програмою ВОІВ, повністю присвяченій проблемам захисту навколишнього середовища, WIPO GREEN підтримує міжнародні зусилля по боротьбі зі зміною клімату шляхом налагодження зв’язків між постачальниками і споживачами природоохоронних технологій.

Тема зміни клімату з недавнього часу стала особливо актуальною в усьому світі. У Паризькій угоді з клімату особливо підкреслюється роль енергозберігаючих та екологічно чистих інновацій у боротьбі з цією глобальною проблемою. В даний час ринок «зелених технологій» стрімко зростає, і фахівці прогнозують подальший розвиток і збільшення інвестицій у сферу еко-інновацій.

Через свою безкоштовну базу даних, партнерську мережу і проекти-каталізатори, WIPO GREEN створює умови для взаємодії ключових діячів галузі і підтримує створення та поширення зелених технологій.

База даних WIPO GREEN https://www3.wipo.int/wipogreen/en/#

WIPO GREEN Platform, as of April 2020: 3200 технологій 250+ потреб, енергетика забруднення і відходи, продукти, матеріали і способи, сільське і лісове господарство, водне господарство, транспорт будівництво

Як взяти участь у програмі?

Увійдіть в базу даних WIPO GREEN, щоб опублікувати свої зелені технології або технічні потреби.

▪ Безкоштовно

▪ Тільки для юридичних осіб

▪ Патент не обов’язковий

▪ Конфіденційна інформація про винахід не потрібно

www3.wipo.int/wipogreen-database/

водохозяйство

« Повернутись до списку новин