Гаряча лінія

Юридичний практикум від Антоніни Пахаренко-Андерсон для читачів журналу «Ягідник»

Ягідний бум в Україні триває. Багато потенційних інвесторів все ще придивляються до вирощування лохини, полуниці, малини та інших ягід, однак великий пул виробників вже зробив ягідний бізнес справою життя. Для подальшого розвитку ягідного ринку потрібно стимулювати інвестиції в цей бізнес, просувати кооперацію виробників ягід при її експорті та розвивати власну переробку свіжих ягід у готовий для продажу продукт всередині країни.

✔Однак перш ніж робити інвестиції необхідно подбати про їх захист. Сьогодні жодне підприємство не може працювати без використання у своїй діяльності об’єктів інтелектуальної власності, оскільки таке використання дозволяє бізнесу отримати максимальний комерційний зиск від створеного ними продукту за рахунок ліцензійної діяльності і підвищити його конкурентоспроможність.

✔Для захисту ваших інвестицій та розвитку бізнесу необхідно скористатись можливостями правової охорони таких об’єктів інтелектуальної власності як: комерційні найменування, торговельні марки, промислові зразки, сорти рослин, географічні зазначення, об’єкти авторського права, і навіть винаходи та корисні моделі, якщо ви створили нове технічне рішення і досягли нового технічного результату!

ПРО ЦЕ ТА БАГАТО ІНШОГО ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ  – «Підвищуємо дохідність власного ягідного бізнесу!» від Антоніни Пахаренко-Андерсон, керуючого партнера патентно-правової фірми «Пахаренко та партнери», патентного повіреного України у журналi «Ягідник» (№ 4 жовтень-листопад 2021).

ягідник сайт

 

« Повернутись до списку новин