Гаряча лінія

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв підписано Президентом!

17 квітня 2018 року Президент України підписав Закон «Про внесення деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв» (прийнятий ВРУ від 20.03.2018). Як зазначено у пояснювальній записці, цей Закон передбачає спрощену процедуру ліцензування виробництва для малих виробництв виноробної продукції на основі декларативного принципу. Відтепер винороби, які виготовляють вино із власного винограду, зможуть отримати ліцензію на виробництво без проходження атестації, але за умови відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для малих виробництв виноробної продукції. Контроль якості та безпеки вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових здійснюється акредитованою лабораторією, уповноваженою компетентним органом згідно з вимогами чинного законодавства.

Автори вищезазначеного закону впевнені, що він дозволить відновити роботу малого бізнесу у сфері виноробства, а також розвивати винний туризм в Україні, створить робочі місця у сільській місцевості й посприяє додатковим надходженням до державного бюджету.

 Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв на офіційному веб-порталі ВРУ:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2360-19

« Повернутись до списку новин