Гаряча лінія

Законопроект про географічні зазначення — прийнято та підписано Президентом України!

20 вересня 2019 року прийнято Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень (№1065), спрямований на забезпечення виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції шляхом узгодження вимог чинного законодавства України щодо охорони прав на географічні зазначення із правом Європейського Союзу.

09 жовтня 2019 року Президент України підписав закон про узгодження українського законодавства щодо охорони прав на географічні зазначення з правом ЄС.

Законом передбачено вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності щодо правової охорони географічних зазначень шляхом внесення відповідних змін до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про охорону прав на зазначення походження товарів», Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито».

Впровадження цього закону сприятиме адаптації актів національного законодавства до права Європейського Союзу, а також виконанню зобов’язань, взятих Україною відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Джерело інформації офіційне інтернет-представництво Президента України: https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pidpisav-zakon-pro-uzgodzhennya-ukrayins-57661

Закон Верховна Рада України: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/123-20

« Повернутись до списку новин