Гаряча лінія

Широкий спектр юридичних послуг

Компанія надає широкий спектр юридичних послуг і спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу іноземних та вітчизняних клієнтів.

Наш багаторічний досвід дозволяє нам надавати послуги в таких провідних галузях бізнесу, як харчова промисловість, сільське господарство, природні ресурси, енергетика, інформаційні технології, телекомунікації, фармацевтика, засоби масової інформації, реклама, нерухомість і будівництво, ресторанний бізнес, торгівля. Завдяки накопиченим знанням і досвіду ми спеціалізуємось на всіх основних галузях права, зокрема на корпоративному, контрактному, антимонопольному та конкурентному праві, злиттях і поглинаннях, зовнішньоекономічній діяльності, митному, кримінальному, трудовому праві.

Юристи компанії консультують інвесторів з питань створення аграрного бізнесу, оренди, відчуження й придбання землі, супроводжують угоди з купівлі-продажу, застави земельних ділянок, кредитні договори, отримують необхідні дозволи і ліцензії на виробництво, експорт та переробку сільськогосподарської продукції. Ми також надаємо послуги компаніям, які працюють у сфері селекції рослин, насіння, виробництва та реалізації засобів захисту рослин.

Наші юристи вже не перший рік здійснюють юридичний супровід господарської діяльності виробників та дистриб’юторів харчових продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв, тютюнових виробів. У зв’язку з цим ми консультуємо відомі міжнародні та національні компанії з питань чинного законодавства, акцентуючи увагу на регуляторних аспектах, конкурентному праві, питаннях захисту інтелектуальної власності тощо. Спектр наших послуг у цій сфері охоплює юридичну підтримку клієнтів, починаючи від власне організації виробництва — створення компаній, отримання необхідних дозвільних документів, підготовки договорів, супроводу угод, проведення рекламних акцій та ін., і закінчуючи питаннями реалізації виготовленої продукції, її імпорту чи експорту.

Юридичні послуги компанії в сфері природних ресурсів, енергетики та її альтернативних джерел охоплюють консультування й отримання ліцензій на пошук, розвідку і видобуток корисних копалин, консультування з питань концесійної діяльності, угод щодо розділу продукції, підготовку та супровід відповідних договорів, супровід проектів, пов’язаних з охороною оточуючого середовища.

Компанія має багаторічний досвід надання юридичних послуг учасникам медіа-ринку — відомим українським і міжнародним медіа-холдингам, видавництвам, інтернет-порталам, рекламним агентствам. Фахівці компанії не раз супроводжували проекти, пов’язані з виходом відомих глянцевих журналів на український ринок, зокрема через придбання українських активів, розробляли для них систему корпоративного управління, готували різноманітні угоди, консультували з питань дотримання трудового законодавства.